آسیاب احــــــــــــــرار

تولید کننده آسیاب های تمام استیل برشی


آسیاب های کوچک کارگاهی

آسیاب های کوچک کارگاهی به دلیل ابعاد کوچک ، برق مصرفی ، کاربری آسان، صدا و لرزش کم و قابلیت تمیزشدن سریع ، متناسب با کار در واحدهای کوچک تولیدی(صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی)عطاری ها ، قنادی ها ، واحدهای تولید نان کامل سنتی ، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی و ..... طراحی و ساخته می شوند .
در این آسیابها تنظیم بار ورودی به دستگاه و همچنین جمع آوری مواد آسیاب شده (خروجی آسیاب ) غیراتوماتیک بوده و توسط کاربر دستگاه وبه کمک برخی از تجهیزات نصب شده بر روی دستگاه انجام میشود.
ابتدا مواد درقسمت مخزن دستگاه ریخته می شود سپس با توجه به نوع ماده و راندمان دستگاه و همچنین مقدار نرمی نهایی مورد نظر، دریچه ورود بار که بصورت دستی تنظیم می شود باز شده ومواد به قسمت آسیاب وارد میشود .
پس از آسیاب شدن ، مواد به همراه هوایی که دستگاه برای خنک نگه داشتن مواد در هنگام آسیاب شدن تولید می کند ، از دریچه خروجی دستگاه خارج می شود . برای جدا سازی هوا ومواد از میکروفیلترهایی که برروی دریچه خروجی نصب می شود استفاده می شود .
درمیکروفیلترها مواد آسیاب شده از هوا جدا شده و هوای بدون گرد و غبار از آن خارج می شود . که پس از هر بار پر شدن باید تخلیه شوند.

آسیابهای نیمه اتوماتیک آسیاب احرار در 3 مدل وبا ظرفیت های مختلف ، تولید می شود که مشخصات فنی آنها به شرح زیر است: